“Zeroes” zawitał na okienka

Komentarz

Gry Logiczna Mobilka Recenzje gier

Matmę zapewne mało kto z Was lubi. Co innego jednak kiedy wykonujemy obliczenia przymusowo, co innego zaś kiedy liczenie odbywa się podczas gry i na dodatek kiedy dołącza do tego element logiczny.

Screen01mCZDo wczoraj tej przyjemności mogli doświadczyć wyłącznie posiadacze Androida. Dziś dołączyli do nich posiadacze Windowsa.

Ale chwila! Moment! Sekunda! Łoł! O jakiej produkcji w ogóle mówimy?! Już wyjaśniamy. “Zeroes” to prosta gra logiczna, w której musimy wstawić “łączniki” tak, aby wszystkie kółka się “wyzerowały”. Na początku mamy do czynienia z poziomem przedszkola, gdyż jest to prościutkie dodawanie i odejmowanie. Lecz kiedy dołączy mnożenie, dzielenie, procenty, pierwiastki… To już robi się mniej wesoło, a bez odpalenia mózgownicy obliczeniowej nie ma szans na zaliczenie poziomów.

Screen05mCZAl e nie o to teraz chodzi. Ważne jest to, iż od dzisiaj (03.03.2016) wytężać umysły mogą już też posiadacze Windowsa Phone / Mobile, a także użytkownicy stacjonarnej 8.1 / 10.

Od pół roku grę mogą już pobrać ludzie mający urządzenia z zielonym robotem, gdzie została oceniona bardzo wysoko (4.8 / 5). Co warte do zaznaczenia, gra jest całkowicie darmowa i nie znajdziemy tam reklam oraz mikrotransakcji. Także obliczenia mówią same za siebie – kto zakochany w matmie, ten podnosi telefon i pobiera “zera” autorstwa Petra Marka.

WINDOWS STORE | SKLEP PLAY