2016 rok postawił poprzeczkę bardzo wysoko!

Komentarz

Informacje

2016 rok był na pewno najlepszym rokiem w historii Fundroida. Wiele się w tym czasie wydarzyło. Spójrzmy tylko na podsumowanie!

To właśnie w 2016 roku została podjęta decyzja o przekształceniu Fundroida z internetowego czasopisma o grach mobilnych w serwis o grach i technologii. O zmianach szerzej pisałem TUTAJ. Od tego momentu staramy się dostarczać jak najświeższe informacje na temat gier czy technologii. Pokazujemy najciekawsze aplikacje, recenzujemy wybrane gry, uczestniczymy w ciekawych eventach. Poniżej prezentujemy nasze osiągnięcia w 2016 roku!

 

507 044 odwiedzin w 2016 roku!

Statystyki mówią same za siebie. W 2016 roku odwiedziliście nas ponad pół miliona razy! To ogromna liczba, a zarazem odpowiedzialność jaka spoczywa na nas. Musimy stale się rozwijać, by sprostać oczekiwaniom tak dużej liczby odbiorców!  Rozszerzenie targetu było strzałem w dziesiątkę. Szczególnie ostatnie miesiące roku to pokazały. Sami zobaczcie jak wzrastała liczba wyświetleń w ostatnich czterech miesiącach!

17 listopada był rekordowym dniem, bo tego dnia odwiedziliście nas ponad 30 000 razy!

 

Fundroid największą pasją na miarę kraju!

W kwietniu Fundroid zajął pierwsze miejsce w IX edycji konkursu „Elektryzująca Pasja”. To jedno z naszych największych osiągnięć. Cieszymy się, że nasza praca jest dostrzegana i doceniana. Ale tak samo cenimy każde słowo wsparcia płynące wprost od Was – naszych czytelników!

Relacje z Eventów!

Uczestniczyliśmy w wielu Eventach, z których relacje zamieszczaliśmy na naszej stronie. Między innymi:

Wybaczcie jeśli coś pominąłem, ale było tego naprawdę dużo. W tym roku wybieramy się również na IEM!

 

Wsparcie od Was!

Tworzenie Fundroida kosztuje (utrzymanie infrastruktury, wyjazdy na eventy, sprzęt), więc redaktorzy regularnie zrzucają się, by to w ogóle mogło funkcjonować. Założyliśmy Patronite dla czytelników, którzy chcieliby nas wspomóc za pracę jaką wykonujemy dla nich za darmo! Pisaliśmy o tym TUTAJ.

 

Plany na 2017 rok!

Nie zamierzamy spoczywać na laurach. Liczymy, że kolejny rok będzie jeszcze bardziej owocny.  Chcemy przede wszystkim móc nadal dostarczać Wam najświeższe, najlepszej jakości newsy. Dlatego też zawsze możliwe jest dołączenie do nas. Każda para rąk do pomocy się przyda.

W drugiej połowie 2017 roku planujemy  nowy wygląd naszej strony, który sprostałby tak dynamicznemu rozwojowi. Chcemy też kupić lepszy serwer, który będzie odpowiedni dla tak dużej ilości czytelników (w 2016 roku strona niejednokrotnie padała ze względu na duże zainteresowanie).

Ze względu na nowe oferty współpracy będziemy organizować więcej konkursów!

Będziemy uczestniczyć w jeszcze większej liczbie wydarzeń na terenie całego kraju!

W marcu będziemy patronować jeden z największych turniejów growych. Już wkrótce więcej informacji o tym na naszej stronie.

Nadal będziemy słuchać Waszych uwag, by móc stale się rozwijać!

Dziękujemy, że jesteś z nami!