Odkryj przyszłość branży gier komputerowych na 4C: Kijów 2016

Komentarz

Newsy

Jesteś osobą, która nie tylko stara się dostosować do zmieniającej się rzeczywistości rynkowej, a starasz się te zmiany kreować? W takim razie 4C: Kijów to konferencja, na której powinieneś być!

Odbędzie się ona w Mystetskyi Arsenal w Kijowie na Ukrainie już 23 i 24 września 2016. Na wydarzeniu będą obecni najbardziej nowatorscy twórcy gier z całego świata, zarówno weterani jak i młode wilki. Tematem konferencji będzie przyszłość branży gier komputerowych w najbliższych 5 – 10 latach.

Pod hasłem “Create. Craft. Communicate. Collaborate.” (Kreuj. Twórz. Komunikuj. Współpracuj.) konferencja 4C: Kijów skupi profesjonalistów z całego świata, którzy będą wymieniać myśli i wiedzę. Na wydarzeniu odwiedzający będą mogli poznać się wzajemnie, zdobyć cenne informacje z zakresu tworzenia i wydawania gier, zdefiniować trendy, które będą przyszłością branży.  Na 4C: Kijów 2016 planowana jest obecność prawie 1000 specjalistów branżowych całego świata. Najważniejsi mówcy na wydarzeniu to ponad 50 kluczowych osób sektora gier komputerowych z Europy i U.S.A wliczając w to Keith Fuller (Leadership Consultant, Fuller Game Production), Chris Taylor (General Manager/Creative Director, Wargaming Seattle), Tony Watkins (Electronic Arts, Russia, General Director) czy Jens Hilgers (Dojo Madness, CEO).

Na 4C: Kijów goście będą mogli wziąć udział w wielu panelach o tematykach technologicznych, twórczych, biznesowych, zarządczych, analizy danych czy biznesowych, jak również tym poświęconym przyszłości. Będzie to doskonałe miejsce, aby poznać innych przedstawicieli branży i zdobyć wiedzę w dynamicznej rzeczywistości branży gier komputerowych. Naszym celem jest poznanie tak wielu punktów widzenia, jak to tylko możliwe.

Jesteś ekspertem w tworzeniu gier komputerowych lub początkującym studiem? Jesteś przedstawicielem mediów opisującym tematykę gier? Pracujesz w sektorze nowych technologii? 4C: Kijów to miejsce dla Ciebie. Wydarzenie jest organizowane przez Wargaming i iForum – największą konferencję IT w krajach Wspólnoty Państw Niepodległych. Więcej informacji dla twórców i mediów o 4C: Kijów na oficjalnej stronie konferencji – http://conf4c.com/

—–

Informacja prasowa