Fundroid » Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

Fundroid to ekipa skupiająca osoby, które kochają gry… Wszystkie gry! Uwielbiamy w nie grać, a jeszcze bardziej o nich pisać. Chcemy przekazywać najświeższe informacje dla graczy. Poprzez ekskluzywną publicystykę, obszerne recenzje i najświeższe newsy z branży, dajemy czytelnikom pokaźną dawkę informacji każdego dnia.

Pomysł Fundroida narodził się 4 czerwca 2013 roku i od samego początku zyskał sobie wiernych czytelników, którzy wspierali projekt i swoimi opiniami doprowadzali do jego udoskonalenia.

Przez pierwsze lata był to bezpłatny, internetowy magazyn wyłącznie o grach mobilnych. Marcin Dziubak – założyciel Fundroida, zainspirowany magazynem chciał stworzyć swoje autorskie czasopismo poświęcone grom mobilnym, gdyż widział w nich ogromny potencjał z uwagi na prężnie rozwijający się mobilny rynek. Pomysł wypalił i wkrótce był to magazyn czytany przez kilka tysięcy czytelników. Wydawany był kilka razy do roku, nieregularnie – ze względu na inne obowiązki nie tylko redaktora naczelnego ale również innych redaktorów.

Potrzeba było czegoś więcej, aby dostarczać wiernym czytelnikom najświeższe informacje ze świata gier na bieżąco. Dlatego od lipca 2016 roku Fundroid działa jako serwis o wszystkich grach. Nie faworyzujemy żadnej platformy. Dla nas gracz jest zawsze graczem, niezależnie czy gra na smartfonie, zegarku, konsoli czy na PC.

Przez lata Fundroid zyskiwał sobie uznanie fanów w całej Polsce. 11 kwietnia 2014 roku Fundroid został wyróżniony w konkursie „Elektryzująca Pasja”, a dwa lata później (15 kwietnia 2016 r.) zajął pierwsze miejsce w IX edycji tego konkursu, jako najbardziej elektryzująca pasja w całej Polsce!

Nie zamierzamy spocząć na laurach. Dalej dynamicznie się rozwijamy stale pracując nad jakością i formą prezentowanych czytelnikom materiałów. To właśnie pasja z jaką jest tworzony Fundroid pozwoliła osiągnąć tak wielki sukces!