Polska gra z piekła rodem potrzebuje pomocy.

1 Reply

Gry Konsole Newsy PC Zapowiedź

Polskie studio Madmind tworzące grę Agony zwraca się do nas z prośbą o pomoc. W swojej akcji na Kickstarterze prezentuje 16 minut rozgrywki. 

Agony jest obecnie najlepiej zapowiadającą się polską produkcją. Zespół Tomasza Dutkiewicza przeniesie graczy wprost do piekła. Zarówno styl jak i oprawa gry powalają na kolana, co możemy zobaczyć na tym nagraniu:

Fani gier horror na pewno czekają z niecierpliwością. Ale… Żeby gra mogła wyjść w odpowiednim terminie oraz żeby wizja Madmind była w pełni w niej ukazana, studio potrzebuje naszej pomocy. Ruszyła właśnie kampania na Kickstarterze, a celem jest zebranie 66,666$ (twórcy wyjątkowo dobrze czują się w klimatach piekła, nieprawdaż?). Taka kwota ma pomóc powiększyć ekipę i zakupić sprzęt, który pomoże wydać Agony w II kwartale 2017 roku.

W tym momencie zbiórkę wspiera 408 osób, które zgromadziły już blisko 27% wymaganej kwoty. Widzimy więc, że raczej nie będzie problemów ze zdobyciem całej kwoty.

Swoją kopię gry możecie zamówić już za 25$ na wersję PC, lub 35$ na XOne albo PS4. A jeśli nadal macie wątpliwości to zapraszamy Was do obejrzenia poniższego wideo z rozgrywki.

Link do kampanii: tu

Link do kanału YT Agony: tu