Fundroid » Gry » Konsole » Newsy » PC

Battlefield się chowa na kilka lat, a na ekran wskakuje sequel Battlefronta.

Komentarz

Gry Konsole Newsy PC

Kilka lat bez żadnej gry z serii Battlefield? Ciężko uwierzyć, ale takie są realia. Fani mogą być zawiedzeni, za to gracze Star Wars’ów będą zadowoleni z obietnicy: „Battlefront II będzie większą grą”.

Blake Jorgensen, dyrektor finansowy EA dopiero co spotkał się z inwestorami, a już poruszył kilka ciekawych kwestii, między innymi marek Battlefield i Battlefront. Wielu graczy może zaszokować informacja odnośnie pierwszej serii:

Przez następnych parę lat nie będziemy mieli nowego Battlefielda.

Czyli w 2017 i 2018, a może i w kolejnych latach nie zagramy w kultowego „beefa”. Jesteśmy załamani.

Blake’a zapytano także o to, czy w battlefieldzie można zaimplementować coś na wzór FUT. Jorgensen odpowiedział, że EA cały czas szuka nowych sposób, aby bardziej wciągnąć graczy w daną grę oraz, że taka funkcja byłaby dużym, ale też ekscytującym wyzwaniem dla twórców. Ale każdy rozsądnie myślący człowiek prędzej czy później wpadnie na to, iż EA musi wymyślić sposób na wyciągnięcie większej ilości gotówki z Battlefielda 1, zwłaszcza, jeśli seria ma mieć dłuższą przerwę.

battle-fronfield-2

Natomiast co do nowego Battlefronta dyrektor odniósł się dość optymistycznie. Oznajmił, że EA zdaje sobie sprawę z niezadowolenia graczy

, a z jego ust otrzymaliśmy zapewnienia: „Sequel będzie o wiele większy i o wiele bardziej ekscytujący niż pierwszy Battlefront.„, a także „Bierzemy ją do serca tworząc następną część. Staramy się odnieść do wszystkich błędów, które wyszły w pierwszej części”. Teraz tylko pozostaje kwestia tego, czy uwierzymy w obietnice Elektroników.

battle-fronfield-1

A Wy co sądzicie na ten temat? Klasycznie zapraszamy was do sekcji komentarzy, gdzie możecie podzielić się swoją opinią!