O dwóch takich co się dogadali – czyli mody na PS4!

Komentarz

Gry Newsy Sprzęt

Bethesda i Sony ostatecznie dogadały się w sprawie wprowadzenia możliwości modowania Skyrim Special Edition i Fallouta 4 na konsolach Playstation 4. 

A wszystko zdarzyło się dawno, dawno temu.. na początku września. Bethesda raczyła nas poinformować, że negocjacje z Sony nie wypaliły i gracze posiadający PS4 mogą pomarzyć o zmodowaniu swojego Skyrima Special Edition i Fallouta 4.  Bethesda zrzucała wtedy całą winę na japończyków, ale wszystko się wywróciło do góry nogami gdy 4 października wieczorem, ogłoszono, że obie gry jednak będziemy mogli modować na konsolach od Sony.

Specjalna edycja „scrollsów” dostanie mody w dniu premiery czyli 28 października. Minus jest taki, że mogą one jedynie edytować zawartość dostępną w grze, bez dodawania plików z zewnątrz (Rest in Peace Moonpath to Elsweyr 🙁 ). A gdy tylko powiedzie się „Projekt Skyrim” to stara dobra Bethesda zajmie się Falloutem.

Ponadto obie gry dostaną bonusy na PS4 Pro. W Skyrimie będzie to możliwość grania w 4k, a w Falloucie obsługa 4k, ulepszona grafika oraz oświetlenie.

A czy wśród Was są fani gier Bethesdy? Co sądzicie o tym układzie? Jak zawsze czekamy na Wasze komentarze!