Bloody Finger JUMP [ZAPOWIEDŹ]

Komentarz

Zapowiedź

Stocz krwawą walkę na śmierć i życie w wykreowanym surrealistycznym świecie. Nadchodzi Bloody Finger JUMP!

Sleepless Clinic to studio indie z Bielska-Białej. Na swoim koncie mają już jedną, udaną grę mobilną BRAIN IT Amazing Adventure (możesz pobrać TUTAJ), która zdobyła uznanie wielu graczy. Twórcy właśnie zapowiedzieli kolejną produkcję, zatytułowaną Bloody Finger JUMP.screenshot_1

Ma to być prosta gra zręcznościowa na urządzenia mobilne z systemami Android oraz iOS.  BFJ zabierze gracza do surrealistycznego świata, w którym będzie mógł stoczyć krwawą walkę na śmierć i życie w przestworzach, rywalizując swoim odciętym, zakrwawionym paluchem. To wszystko przy niebanalnej grafice, dynamicznej, podnoszącej tętno muzyce i dużym poziomie trudności, wymagającym co najmniej jednego niesamowicie zręcznego palca.screenshot_menu_1

Jak zapewniają twórcy, Bloody Finger JUMP ma zapewnić graczowi pozytywne i przyjemne odczucia wizualne, a także stawić przed nim duże wyzwanie, wymagające niesamowitej zręczności. Będzie też możliwość dzielenia się swoimi wynikami w mediach społecznościowych.

Gra dostępną będzie bezpłatnie, ale z reklamami.  Gracz będzie mógł również odblokować nowe skórki dla palucha, dostępne po obejrzeniu reklam. Taki mechanizm potrafił „zniszczyć” już niejedną krę. Zobaczymy, jak będzie w przypadku Bloody Finger JUMP. Studio ma ambitne plany co do tej produkcji – już myślą o kolejnych odsłonach, z nowymi konkurencjami.

Bloody Finger JUMP jest pierwszą częścią serii i planujemy kolejne, z możliwością sprawdzenia się w nowych konkurencjach.

Premiera Bloody Finger JUMP na iOS jest planowana na 10 marca 2016 roku. Androidowcy dostaną ją 7 dni później.

 


WWW | FACEBOOK