Czekacie na Cyberpunk 2077? – poczekacie jeszcze dwa lata!

Komentarz

Gry Konsole Newsy PC Zapowiedź

            Najnowsze informacje, które do nas docierają głoszą, że CD Project musi uwinąć się z głośnym tytułem do 2019 roku!

Po głośnej premierze Wiedźmina 3 – Dziki Gon, z niecierpliwością obserwowaliśmy każdy ruch naszej rodzimej marki. Fani przygód Geralta oraz twórczości Redów z zapartym tchem wyczekiwali wszelkich informacji o nadchodzących produkcjach studia. I nie trzeba było długo czekać! Na wielu portalach można było obejrzeć krótki trailer prezentujący najnowszy projekt studia pod bazowym tytułem „Cyberpunk 2077”.

Minęły dwa lata a entuzjazm graczy wciąż nie zmalał. Żar rozpaliła przede wszystkim wiadomość o tym, że CD Project Red dostał liczne granty na produkcję najnowszego tytułu. Wszelkie zebrane środki, według potwierdzonych przez studio informacji informacji, mają zostać przeznaczone na animacje, oświetlenie, multiplayer oraz ogólną rozbudowę świata gry.

Potwierdzona informacja o planowanej dacie premiery pojawiła się na stronie CD Project. Wszelkie środki, które zostały przeznaczone na projekty studia mają swoją ważność. Data zakończenia projektu ustalona jest na czerwiec 2019 roku. Możemy się zatem spodziewać premiery gry jeszcze przed wskazaną datą. Trzeba jednak pamiętać, że w przypadku opóźnień firma może zgłosić się z prośbą o wydłużenie terminów realizacji.

Wpisy donoszą o planowanym trybie matchmaking oraz o dużej ilości wolnych miejsc przy szlifie projektu. Brakuje wielu programistów, projektantów questów, producentów i grafików – w sumie około 50 pracowników. Z forum zniknęła także informacja o faworyzacji Gwinta w 2017 roku. Możemy się więc spodziewać nowych informacji na temat przyszłych projektów oraz samego Cyberpunk 2077.

Źródło: https://www.cdprojekt.com