Zbierzmy do kupy – czyli Diablo III: Battle Chest.

Komentarz

Gry Konsole Newsy PC Zapowiedź

Wielki powrót do sklepów! Diablo III i Diablo 3: Reaper of Souls wracają na półki w jednym pudełku. Prezent pod choinkę z piekła rodem.

Wydanie Diablo 3 wraz z dodatkiem. Czy to dobry pomysł? Chyba nie w tej chwili. Bardzo duża liczba entuzjastów serii jest jeszcze zła na Blizzard za to, co ukazał na temat jej przyszłości.

Jednak trzeba przyznać, że wyjście obu gier w jednym wydaniu daje szansę tym, co jeszcze nie mieli okazji zagrać w Diablo III. No i oczywiście może być dobrym prezentem na gwiazdkę, bo wydanie będzie dostępne zarówno cyfrowo, jak i w boksie!

Premiera została wyznaczona na termin 29 listopada, a cenę wersji cyfrowej ustalono na 29,99€ (około 130zł). Taka cena za wiele godzin wspaniałej zabawy naprawdę może skusić graczy, a pomaga temu jedynie fakt, że gra obecnie prezentuje się lepiej niż w czasie swojego debiutu cztery lata temu. Battle chest dostępny będzie na PS3, PS4, X360, XOne, PC i Mac, a wersję cyfrową możecie zamówić tutaj.

Kupujecie sobie? A może bratu/przyjacielowi/chłopakowi/babci/chomikowi (niepotrzebne skreślić) pod choinkę? Czy może jednak omijacie nowość „Zamieci” szerokim łukiem? Dajcie znać w komentarzach.