To jest Twój czas!

Komentarz

Informacje

Fundroid szybko brnie do przodu. Chcemy dostarczać czytelnikom najlepsze i najświeższe informacje ze świata gier i technologii. Ale czasami nasza redakcja nie jest w stanie pisać o wszystkim co się danego dnia wydarzy. Dlatego szukamy nowych redaktorów!

To dobra okazja, by się sprawdzić i spróbować swoich słów w pisaniu. Na początku wyjaśnię jak w skrócie działa nasza redakcja. A działa wyjątkowo.

Każdy z naszych autorów dostaje dostęp do panelu redakcyjnego, który ułatwia mu pracę. Znajduje w nim nie tylko wszystkie niezbędne linki, które są przydatne podczas pracy, ale również ciekawe pliki to pobrania, źródła, z których newsy czerpiemy oraz bieżące statystyki. To tylko parę z wielu cech tego panelu. Redaktor w Fundroidzie pracuje zdalnie, więc takie rozwiązanie znacząco ułatwia pracę.

Redaktor przegląda strony z newsami oraz informacje prasowe i wybiera temat, o którym zamierza napisać. Po napisaniu artykułu dzięki intuicyjnemu interfejsowi formatuje artykuł i publikuje go. Nie ma ściśle wyznaczonej liczby artykułów jaką ma napisać redaktor. To nie jest praca – każdy z nas pisze, bo po prostu lubi to robić, Fundroid mu to umożliwia. Jeśli możesz napisać dwa newsy dziennie – super. Ale jeśli masz bardzo ciężki tydzień na uczelni/w pracy – wiadomo, że każdy tak czasem ma – to rozumiemy. Właśnie dlatego, że tworzymy to w wolnym czasie – nie zawsze jesteśmy w stanie pisać o wszystkim – dlatego szukamy więcej takich pasjonatów jak my!

Jak już wspomniałem – nie traktujemy tego jako pracy – więc nie ma z tego żadnych zarobków. Co więcej – dokładamy do interesu z własnej kieszeni, gdy trzeba opłacić serwer, na którym stoi strona czy domenę. Osób, które chciałyby dołączyć do nas dla zysków nie poszukujemy.

Jeśli interesujesz się grami i na bieżąco śledzisz wydarzenia z branży gier, a technologia nie jest Ci obca to najodpowiedniejszy moment, by do nas dołączyć. Jeśli nie wiesz czy się nadajesz to świetna okazja, by się sprawdzić!

O czym będziesz pisał? Tematyka jest dosyć szeroka. Piszemy newsy na temat gier, sprzętu (konsole, PC, smartony, tablety…), technologii, social media. Ale wiodącą tematyką są właśnie gry.

Oprócz codziennych newsów będziesz mógł pisać również recenzje gier i sprzętu oraz relacje z wydarzeń, na które jeździsz oczywiście jako prasa/media. 😊

Warto spróbować, nic nie tracisz. Może to właśnie Ciebie szukamy?

Wymagania, które są niezbędne:

  • ukończone 16 lat;
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego;
  • kreatywność, oryginalność, uczciwość, zaangażowanie;
  • umiejętność ciekawego przekazywania informacji.

Oferujemy:

  • pracę w ekipie z ludźmi, którzy po prostu się bawią robiąc to co kochają;
  • gry do testów (a czasem nawet sprzęt);
  • wyjazdy na eventy growe i technologiczne;

„Praca” ma oczywiście charakter zdalny i jest przede wszystkim dobrą zabawą, hobby.

📩 Jeśli chcesz się zgłosić to napisz na Facebooku do redaktora naczelnego lub na maila. Linki poniżej. 😉

Link do messengera: m.me/marcin.dziubak

Link do profilu naczelnego: https://www.facebook.com/marcin.dziubak

E-mail: redakcja@magazynfundroid.pl