Od teraz możesz wspierać Fundroida!

1 Reply

Informacje Magazyn

Sam Fundroid jako projekt ma już trzy lata. Ale tak naprawdę dynamicznie działamy od roku. Wcześniej jako czasopismo o grach mobilnych, a od lipca bieżącego roku jako serwis o wszystkich grach i technologii. Jesteśmy naprawdę dumni z tego co udało nam się stworzyć przez tak duży okres czasu i wdzięczni Wam za to, że z takim zainteresowaniem pochłaniacie treści jakie Wam dostarczamy!

Wasze pozytywne zainteresowanie i zaangażowanie jakie od Was dostajemy napędzają nas do dalszej pracy i rozwoju! Od samego początku robiliśmy to bez żadnych zysków. Ba! Nawet do tego dokładaliśmy. I dokładamy. Niestety coraz więcej, bo Fundroid staje się coraz większy i pomimo że robimy co w naszej mocy to nie starcza nam na jego utrzymanie. Koszty wiążą się z utrzymaniem szybkiego serwera, na którym pracuje nasza strona internetowa, opłacanie naszej domeny, a dodatkowo wszelkie koszta związane z wyjazdami na eventy, które chcemy dla Was relacjonować. Sam sprzęt, który może pozwolić nam dostarczać coraz lepsze materiały, również kosztuje.

Wiemy, że wielu z Was byłoby gotowych wesprzeć nas nie tylko dobrym słowem, ale również groszem. Długo zastanawialiśmy się jaką formę powinniśmy przybrać w tej kwestii. Nie chcemy Was przecież obrzucać żadnymi reklamami na stronie, ani artykułami, w których ktoś by płacił nam za zachwalanie produktu. Chcemy pozostać fair wobec Was – naszych czytelników. Dlatego wpadliśmy na pomysł, by założyć konto na portalu Patronite. Stwierdziliśmy, że damy Wam w ten sposób możliwość wsparcia naszej pracy, abyśmy nie musieli zawieszać działalności z powodów finansowych. O szczegółach możecie przeczytać klikając w TEN LINK. Przeczytacie tam między innymi o konkretnych celach jakie dzięki Wam możemy osiągnąć

Ustawiliśmy wiele progów wsparcia, a dla tych którzy zdecydują się objąć nas swoim patronatem – specjalne korzyści. Mamy nadzieję, że znajdzie się grono chętnych, oddanych czytelników, chcących dołożyć swoje „trzy grosze” do naszego projektu. Im wyższe progi – tym większe bonusy dla Was przygotowaliśmy. Oczywiście jesteśmy otwarci na sugestie dotyczące naszego działania na Patronite. Chętnie, w miarę możliwości dostosujemy się do Was!

Uwielbiamy pracować nad Fundroidem i chcemy się dalej rozwijać. Teraz macie okazje wesprzeć naszą pasję. Z góry mówimy:

Ogromne dziękuję!

Link do naszego patronite: https://patronite.pl/fundroid