Fundroid » Gry » Konsole » Newsy » PC

ELEX – 20 minut gry i garść informacji od Piranha Bytes.

Komentarz

Gry Konsole Newsy PC

Nowa gra od twórców Gothica miała wyjść w pierwszym kwartale tego roku, ale plany te są już raczej nieaktualne. Jednak 2017 rok produkcja zaczyna obszernym materiałem z rozgrywki i garścią informacji.

Na nowym gameplay’u gra wygląda nieco lepiej niż jeszcze kilka miesięcy temu, jednak animacje ruchu czy ataku wciąż pozostawiają wiele do życzenia. Co prawda w Gothicu też kwestia ta nie była hitem, jednak nikt by się nie obraził, gdyby studio znalazło nową ekipę, która zajęłaby się tym problemem.

W trakcie prezentacji gry pracownicy studia ujawnili też nieco informacji na temat gry. Co najważniejsze: przejście gry powinno zająć około 60h. Wystarczy? 😉 Ponadto w grze będzie 6 fabularnych towarzyszy, z których jednego będziemy mogli zabrać ze sobą na przygodę! Hurra! Dla samotnych ważny szczegół – będziemy mieli możliwość romansowania z postaciami fabularnymi.  Ostatnią ciekawszą informacją jest to, że w grze nie będzie żadnych ekranów ładowania. Miła odmiana dla graczy zmęczonych przechodzeniem Wieśka 3 :D.

Materiał możecie obejrzeć pod tym adresem.