Futbolowe święto w World of Tanks! (wideo)

Komentarz

Gry Newsy Wideo

Cała Europa rozpoczęła wielkie świętowanie. Gracze WoT’a mają możliwość celebrowania Mistrzostw Europy w piłce nożnej w dosyć szczególny sposób.

Z okazji rozpoczynających się Mistrzostw Europy w piłce nożnej wystartowały okolicznościowe tryby i misje w World of Tanks na PC oraz World of Tanks Blitz.

WoT_Football_Mode_Artwork

W pecetowej wersji pojawił się specjalny tryb piłkarski.  Wszyscy gracze otrzymali unikatowy czołg T-62a Sport (T-62a S), wraz z dodatkowym miejscem w garażu. Po wybraniu nowej maszyny zamiast na pole bitwy trafiamy na boisko piłkarskie. Rozpocznie się mecz, w którym udział weźmie sześciu graczy podzielonych na dwie drużyny. Wygrywa drużyna, która jako pierwsza zdobędzie trzy gole w ciągu 7 minut. Poniżej zwiastun trybu piłkarskiego:

Miłych akcentów nie zabraknie również w World of Tanks Blitz. Posiadacze mobilnej wersji Czołgów (iOS, Android, Windows 10) mogą wziąć udział w specjalnie przygotowanych misjach z okazji Mistrzostw.  „Olé, Olé, Olé” to unikatowy kamuflaż, który można zdobyć jako nagrodę.

WoTB_Football_Specials_Screens_2

Swój debiut zalicza FCM 50 t, pierwszy czołg premium w drzewku francuskim. Szybki, dysponujący mocnym działem ze świetną penetracją. Maszyna dostępna jest od razu ze specjalnym piłkarskim kamuflażem, także oczy reszty graczy będą zwrócone ku Tobie.

FCM_gallery_07