Konsolowcy! Na boisko!

Komentarz

Gry Konsole Newsy Wydarzenie

Już w czwartek startuje darmowy weekend z FIFA 17 na konsolach XOne i PS4! 

Ale może zagłębmy się w szczegóły. Gracze PS4 od godziny 17:00 w czwartek (24.11) do 21:00 w niedzielę (27.11) będą mogli zagrać za darmo w grę FIFA 17. Jedyne wymagania to konto EA i połączenie sieciowe. Dostępne będą wszystkie opcje, począwszy od części fabuły Drogi do sławy, przez tryb kariery, aż po Ultimate Team. Jeśli natomiast zdecydujemy się na zakup gry, nasze osiągnięcia zostaną przeniesione.

Ale zaraz, zaraz… Dlaczego na początku piszemy, że XOne i PS4, a potem mówimy o graczach konsoli od SONY? No właśnie dlatego, że gracze „iksklocka jeden” będą mogli zagrać jedynie 10 godzin. Ponadto posiadacze EA Access, którzy grali w przedpremierowe demo będą mieli jeszcze więcej ograniczeń.

EA nie wspomina nic o podobnych ograniczeniach dla graczy Playstation, jednak nie możemy jednocześnie z góry zakładać ich braku.

fifa17-free1

To jak? Wybiegacie na boisko w czwartek? Podzielcie się opinią w komentarzach!

Wszystkie informacje dostępne pod tym adresem. Tutaj natomiast szczegóły:

DO GRY NA SYSTEMIE PLAYSTATION 4 WYMAGANE SĄ STAŁE POŁĄCZENIE Z INTERNETEM I KONTO EA.  Aby założyć konto EA, musisz mieć ukończone 16 lat.  Darmowa wersja próbna gry FIFA 17 jest dostępna od 24 do 28 listopada 2016 r.   Dostępne będą wszystkie funkcje gry, Ultimate Team oraz fragment „Drogi do sławy”.  Postępy w trybie fabularnym zostaną przeniesione do pełnej gry, jeśli ją kupisz.   Po zakończeniu wersji próbnej wartość niewykorzystanych przeniesionych lub kupionych punktów FIFA Points nie zostanie zwrócona. Twoje punkty FIFA Points będą dostępne w pełnej grze, gdy zdecydujesz się ją kupić.  
DO GRY NA KONSOLI XBOX ONE WYMAGANE SĄ STAŁE POŁĄCZENIE Z INTERNETEM I KONTO EA.  Aby założyć konto EA, musisz mieć ukończone 16 lat.  W ramach darmowej wersji próbnej gry FIFA 17 od 24 do 28 listopada 2016 r. dostępnych jest do 10 godzin grania.    Posiadacze abonamentu EA Access, którzy grali w FIFA 17 w ramach przedpremierowej wersji próbnej, mogą nie mieć do wykorzystania pełnych 10 godzin.   Dostępne będą wszystkie funkcje gry, Ultimate Team oraz fragment „Drogi do sławy”.  Postępy w trybie fabularnym zostaną przeniesione do pełnej gry, jeśli ją kupisz.   Po zakończeniu wersji próbnej wartość niewykorzystanych przeniesionych lub kupionych punktów FIFA Points nie zostanie zwrócona. Twoje punkty FIFA Points będą dostępne w pełnej grze, gdy zdecydujesz się ją kupić.