Fundroid pasją na miarę kraju!

4 komentarze

Informacje Konkurs Magazyn

W ubiegły piątek odebrałem nagrodę za pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie „Elektryzująca Pasja”. Tak – Fundroid okazał się pasją na miarę kraju!

15 kwietnia na uroczystej Gali w Ratuszu miejskim we Wrocławiu ogłoszono nazwiska zwycięzców IX edycji „Elektryzującej Pasji”. Spośród zgłoszeń z całej Polski największe wrażenie na Jury zrobiłem ja, pokazując Fundroida. Zająłem I miejsce. To ogromne wyróżnienie dla całej naszej redakcji, gdyż bez jej zaangażowania nie mógłbym robić tego na tak dużą skalę.

Wyniki finału Konkursu trzymane były w ścisłej tajemnicy aż do samej Gali. Z dużym aplauzem goście przyjęli wiadomość o przyznaniu mi głównej nagrody, po pokazaniu na dużym ekranie mojego konkursowego filmu:

Zadaniem konkursowym było stworzyć projekty konkursowe nt. dowolnej pasji i przekonać jury konkursowe, że jest to wyjątkowe, prawdziwe i całkowicie pochłaniające ich hobby. To największe wyróżnienie dla mnie i Fundroida w historii. Cieszymy się, że pasja z jaką to tworzymy, została doceniona i razem z całą redakcją nie poprzestaniemy na dotychczasowych staraniach – cały czas do przodu!