Zaczynamy coś doceniać dopiero, gdy to stracimy – szalone rozwiązania w Galaxy S8.

Komentarz

Newsy Smartfony

Usunięcie złącza minijack w iPhone 7 było ryzykownym krokiem. Samsung postanowił przebić giganta z Cupertino i nie dość, że nie dostaniemy wejścia słuchawkowego to w dodatku, zabrany nam zostanie przycisk HOME.

Coraz więcej się mówi o Samsungu Galaxy S8. Temat nowego flagowca Koreańczyków porusza redakcja sammobile, która powołuje się na swoje źródła i twierdzi, że może potwierdzić kilka bardzo ważnych kwestii.

Pierwsza ważna kwestia dotycząca smartfona to rozwiązanie znane nam od jakiegoś czasu, dzięki premierze iPhone 7. Pewnie każdy już wie, że mowa tu o złączu minijack. Galaxy S8 ma być wyposażony wyłącznie w wejście USB typu C. Coraz więcej producentów decyduje się na ten krok, usprawiedliwiając to zaoszczędzeniem miejsca w obudowie.

Ekran nie wzbudza żadnych rewelacji – Super AMOLED o rozdzielczości 2560×1440. Natomiast szokiem dla fanów Samsunga może być… brak fizycznego przycisku HOME! Od dawien dawna mogliśmy znaleźć go pod wyświetlaczem.

Informacje nie są pewne, ale bardzo prawdopodobne. Jak Wy odbieracie zabranie naszego jacka oraz fizycznego „środkowego guzika”?  Podzielcie się opinią w komentarzach!