GRAND FINALS 2016 – wszystkie informacje w jednym miejscu

1 Reply

Newsy Wydarzenie

8 i 9 kwietnia na hali warszawskiego Torwaru odbędzie się międzynarodowy turniej eSportowy w World of Tanks rangi mistrzowskiej. Pisaliśmy już o tym kilka postów niżej. Dziś przedstawiamy Wam więcej szczegółów na temat wydarzenia.

Dziś poznaliśmy listę drużyn uczestniczących w The Grand Finals 2016, które przyjadą ze wszystkich zakątków globu, aby rywalizować o tytuł mistrzów świata i ponad 1 200 000 PLN (300 000 USD) w puli nagród.

Na żywo, przed warszawską publicznością wystąpi 12 aktualnie najlepszych drużyn w rozgrywkach eSportowych World of Tanks. Europę reprezentować będą drużyny Kazna Kru (z Polakiem w zespole), Wombat on Tanks i Tornado Rox.  Pierwszą mieliśmy przyjemność poznać już rok temu. Zza Atlantyku przylecą eClipse,  SIMP oraz Red Canids. Przedstawicielami Wspólnoty Niepodległych Państw będą Natus Vincere (mistrzowie z 2014 roku), zwycięzcy ligi złotej Not So Serious oraz aktualni mistrzowie, zwycięzcy The Grand Finals 2015 – Hellraisers. O tytuł powalczą również zespoły z Azji – wicemistrzowie z 2015 roku EL Gaming, nowi na tak dużej imprezie GoldBass oraz Yato z Chin. Patrząc na dokonania tych drużyn oraz aktualną formę, szykują się pasjonujące zawody.

Na zewnątrz Torwaru zostaną postawione dwa prawdziwe czołgi T-34-85 oraz M4A1 Sherman. Dla fanów militariów i historii wojskowości będzie to dobra okazja, aby zrobić sobie okolicznościowe zdjęcie z maszynami, które uważane są za zwycięzców II Wojny Światowej. Równie interesujący jak te prawdziwe, będzie również specjalnie przygotowany na Grand Finals 2016 czołg w World of Tanks – M 41 90 GF.Cechuje go doskonały zasięg widzenia, duża szybkość oraz wyjątkowy, czarny kamuflaż. Będzie on dostępny od 1 kwietnia w Azji i USA, a od 3 kwietnia w Europie.

WGN_Assets_Photos_Tanks_T-34-85WGN_Assets_Photos_Tanks_M4-A1_Sherman

Zostały już ostatnie bilety premium i możliwość wcześniejszych rejestracji na wydarzenie. Szczegóły z nimi związane można sprawdzić pod tym adresem. Możliwość oglądania najlepszych eSportowców świata na żywo, strefa wirtualnej rzeczywistości, konkursy i turnieje w World of Tanks na komputerach i Playstation 4 z pewnością zapewnią dobrą rozrywkę dla wszystkich zainteresowanych. Wejście dla publiczności w piątek i sobotę od godziny 10.00 – za darmo.

Zawody będą również transmitowane na żywo za pośrednictwem Internetu. Zarówno mecze ze sceny głównej, jak i drugiej sceny będzie można oglądać w języku polskim, angielskim lub rosyjskim za pośrednictwem YouTube, Twitch i Hitbox.

Adresy polskich transmisji:

Adresy angielskich transmisji:

Partnerami mistrzostw świata World of Tanks The Grand Finals 2016 są firmy Intel, Razer, PayPal and SanDisc. Oficjalna strona internetowa wydarzenia –thegrandfinals.com

Zdjęcia członków drużyn walczących o mistrzostwo:

Zwiastun wydarzenia:

  • Klaudus23

    Dzięki, zarezerwowałem sobie darmowy voucher 😀