GRAND FINALS 2016 ZBLIŻA SIĘ WIELKIMI KROKAMI! ZGARNIJ VOUCHER ZA DARMO!

2 komentarze

Newsy Wydarzenie

W ubiegłym roku byliśmy pod wrażeniem rozmachu z jakim zorganizowane zostały Mistrzostwa World of Tanks, Grand Finals 2015. Czy w tym roku również będzie co wspominać? Sprawdzimy to!

Nasza redakcja (w składzie Toud i Blacky) będzie obecna na mistrzostwach. To międzynarodowe wydarzenie eSportowe odbędzie się 8 i 9 kwietnia 2016 roku w warszawskiej hali Torwar, gdzie najlepsze drużyny z całego globu będą rywalizować w World of Tanks o tytuł mistrzowski oraz pulę nagród w wysokości 1 200 000 zł.

WGN_Photos_Events_MGT_20_Truck_Image_ 03Przed finałowym pojedynkiem (w sobotę), najlepsi gracze eSportowi zmierzą się po raz pierwszy w meczu pokazowym w grze World of Warships.

W hali Torwar będzie specjalna strefa do grania dla publiczności wyposażona w 28 komputerów i zestawy VR. Odwiedzający będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w World of Tanks i World of Warships, jak również wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez profesjonalistów sceny eSportowej. Po raz pierwszy odwiedzający będą mogli zobaczyć akcję rozgrywek na mistrzostwach w pełnym trójwymiarze za pomocą zestawów VR. Dla graczy konsolowych przygotowana zostanie strefa PlayStation®4, gdzie można będzie zagrać ze znajomymi i wziąć udziału w specjalnym turnieju 7 na 7. Podczas całych zawodów Grand Finals 2016 przeprowadzane będą liczne konkursy z nagrodami. Do wygrania będą unikatowe gadżety i dodatki do gier firmy Wargaming oraz od oficjalnych partnerów wydarzenia, którymi są firmy Intel, Razer, PayPal and SanDisc.

Podobnie jak w tamtym roku – w tym również wydarzenie będzie całkowicie darmowe i otwarte dla publiczności. Fanów gry, którzy chcieliby mieć z wydarzenia jeszcze więcej zachęcamy do wcześniejszej rejestracji przez imprezą pod tym adresem. Potwierdzenie uczestnictwa przed zawodami pozwala odebrać za darmo na imprezie czołg premium – brytyjski Excelsior poziomu 5.

WoT_Screens_Tanks_Britain_Excelsior_Image_11Pierwsza sesja rejestracji rusza 18.03, a druga 25.03. Ilość czołgów jest ograniczona, także warto się pospieszyć. Dla osób najbardziej wymagających przygotowane zostały bilety VIP. Pozwalają one dostać się na teren wydarzenia godzinę przed oficjalnym otwarciem bram, priorytet w kolejkach oraz dedykowane miejsce na trybunach. Bilet VIP to również 3 czołgi premium – brytyjski Excelsior poziomu 5, radziecki IS-3A poziomu 8 oraz czołg WoT_Screens_Tanks_USSR_IS_3A_Image_07specjalnie przygotowany z okazji Grand Finals 2016, niemiecki M 41 90!

My już nie możemy się doczekać, a Wy?

Oficjalna strona internetowa wydarzenia – thegrandfinals.com

 

WGL_Infographics_GF_2016_Retrospective_PL

  • Janek

    Dzięki za info, na pewno będę. Dużo lepiej niż w tamtym roku się zapowiada.

  • iOSek

    Niestety nie będę ale obejrzę lajva 😛