Gravel – ekstremalne wyścigi jakich nam brakowało! [WIDEO]

Komentarz

Gry Konsole Newsy PC Zapowiedź

MotoGP, MXGP, RIDE, WRC – twórcy tych produkcji pracują nad nową wyścigową arcadówką. Czy ożywi powoli obumierający już gatunek?

The Crew i Forza Horizon 3 w swoim repertuarze pokazały namiastkę terenowych zmagań. Prawdziwego off-roadu nie widzieliśmy jednak już od dawna. Milestone ma ochotę przełamać panującą na rynku posuchę świeżutkim Gravelem.

W grze poszarżujemy po dżungli, pustyni, a nawet po lokacjach skutych lodem. Drogę, jaką będziemy przemierzać, wybierzemy sami. Oprócz tego będzie dostępny tryb Stadium Circuit, na którym będziemy rywalizować na zamkniętym stadionie pełnym przeszkód. W trybie Cross Country będziemy mogli swobodnie przemierzać lokacje, ścigając się, kto pierwszy dojedzie do konkretnych punktów na mapie. Tryb Wild Rush pozwoli na odwiedzenie najbardziej niebezpiecznych miejscówek, gdzie nie obowiązują żadne zasady.

Unreal Engine 4 ma sprawić, że każde auto będzie prowadziło się inaczej, na różnych rodzajach nawierzchni. Rozgrywkę ma urozmaicać system pogody. Planowane są również liczne opcje społecznościowe.

Poniżej można obejrzeć pierwszy zwiastun produkcji: