Nowy dodatek do Heartshtone – Podróż do wnętrza Un’Goro!

Komentarz

Gry Mobilka Newsy PC Zapowiedź

Blizzard oficjalnie zapowiedział nowy dodatek. Będzie to Podróż do wnętrza Un’Goro i jak to przy takich okazjach bywa, dostaniemy nowe karty i efekty.

Nasza ekspedycja wgłąb Un’Goro  ruszy na początku kwietnia i jednocześnie oficjalnie rozpocznie nowy rok w formacie standardowym. Blizzard zapewnia nam 135 nowych kart, a w nich nową frakcję: żywiołaki oraz nową mechanikę: Adaptację. Adaptacja aktywuje się, gdy dany drop wchodzi na pole walki i w tym momencie pojawiają się trzy opcje wzmacniające stronnika wybrane losowo z 9 możliwych:

  • Agonia: przyzwij 2 Rośliny 1/1
  • Nie można wybrać jako cel zaklęć lub mocy specjalnych
  • Furia Wichru
  • +3 do ataku
  • Prowokacja
  • Boska Tarcza

Ponadto dodatek ma wprowadzić kolejny typ kart: Zadania. Zamieć opisuje je w następujący sposób:

Do Hearthstone wkracza fantastyczna nowość – karty Zadań! Są one legendarne, więc w waszej talii możecie umieścić tylko jedną kopię danej karty Zadania i zawsze macie ją w ręce startowej. Każdemu Zadaniu towarzyszy lista wymagań, które należy spełnić, aby je wykonać. Zadania pojawiają się przy portrecie bohatera, podobnie jak Sekrety. Pamiętajcie, że przeciwnicy widzą wasz dotychczasowy postęp. Wykonując zadania, możecie zdobyć niesamowite nagrody! Przyjrzyjcie się Zadaniu dla kapłana Przebudzenie Stworzycieli i karcie Amara, Strażniczka Nadziei, którą można dostać za jego wykonanie.

Poniżej możecie zobaczyć przykładową kartę Zadania oraz wideo prezentujące całe rozszerzenie.