Igrzyska olimpijskie w World of Tanks Blitz (wideo)

Komentarz

Gry Newsy Wideo Wydarzenie

W nocy z piątku na sobotę (05/06.08.2016) byliśmy świadkami oficjalnego rozpoczęcia Igrzysk Olimpijskich w Rio. Jednakże dla fanów mobilnej wersji popularnej gry o czołgach sportowe emocje zaczęły się już dzień wcześniej.

 

Wszystko to za sprawą specjalnego wydarzenia, jakie tego dnia ruszyło właśnie w WoT Blitz. Ludzie z Wargaming dopilnowali, aby podczas tych zawodów znalazło się coś dla każdego – niezależnie od tego, czy jego żywiołem jest gra plutonowa czy też może bycie samotnym wilkiem. Ktoś lubi czołgi średnie? To na pewno odnajdzie się w tank-wondo. No wiecie, gra słów… „tank” – czołg, „wondo”, bo taekwondo. Heh.

WoT_Blitz_Assets_Blitz_Games_Screens_Combat_Image_01

Dobrze, wracając na arenę; jeśli ktoś bardziej woli niszczyć czołgi, to łucznictwo powinno być dla takiego gracza strzałem w dyszkę 😉 Wolicie masywniejsze maszyny? Te na pewno sprawdzą się podczas podnoszenia ciężarów. To tylko parę przykładów, ale dyscyplin sportowych jest więcej.

WoT_Blitz_Assets_Blitz_Games_Screens_Combat_Image_03

Oczywiście tak jak w prawdziwej olimpiadzie nie walczy się o nic i na pewno tego nie dostaje się też za nic. Tak jak efektem wieloletnich treningów może być upragniony krążek na szyi (najlepiej złoty), tak również w WoT Blitz czeka mnóstwo nagród, które dostaniemy pod tym warunkiem, że zaczniemy z innymi wypełniać paski postępu i że rozegramy min. 50 spotkań. Dodatkową motywacją jest też fakt, iż za wypełnianie zadań specjalnych dostaje się szansę na wygranie unikatowego kamuflażu. Tym razem słowo „unikatowy” nabiera kolejnego znaczenia, gdyż jest on wyjątkowy dla każdego dostępnego olbrzyma z wystającą lufą.

WoT_Blitz_Assets_Blitz_Games_Screens_Combat_Image_05

Pamiętać jednak należy, że wszystko kiedyś się skończy, olimpiada też. To oznacza, iż event ten trwa tylko do momentu ugaszenia ognia olimpijskiego, a to nastąpi 21 sierpnia.