Konkurs rozstrzygnięty!

1 Reply

Konkurs

Fotokonkurs, w którym była do wygrania podkładka pod mysz i kubek z logiem naszego czasopisma został rozstrzygnięty! Kliknij „czytaj więcej”, aby poznać zwycięzców i zobaczyć konkursowe prace.

Konkurs polegał na wykonaniu wakacyjnego zdjęcia. Należało uwiecznić na nim swój telefon w aranżacji wakacyjnej. Oto trzy pierwsze miejsca:

Miejsce 1

Zdjęcie wykonane przez Mikołaja z Lublina, którego smartfon dostał wakacyjnej gorączki i wyleguje się w łóżku próbując się schłodzić. Ta praca wygrała niemal jednogłośnie. Autor zdjęcia wygrywa kubek z logiem Fundroida

konkurs 1

Miejsce 2

Zdjęcie, które zajęło drugie miejsce udowadnia, że nie trzeba jechać bardzo daleko, by cieszyć się wakacyjnym klimatem. Jednocześnie pokazuje jak doskonale uzupełniają się komputery osobiste i urządzenia mobilne. 😉 Podkładka pod mysz z logiem Fundroida wędruje do Adama.

zgł3

Miejsce 3

Miejsce trzecie pokazuje, że nawet telefon stosunkowo stary (nie chcemy go obrazić) może podczas wakacji się świetnie bawić.

zgł1

 

Za wszystkie zgłoszenia bardzo dziękujemy. Zachęcamy również do brania udziału w naszych konkursach w przyszłości. Udanych wakacji!

  • Sewek

    Gratuluję! 😀