Czy dostaniemy remake Knights of the Old Republic?

Komentarz

Gry Newsy

Informacja o remake’u KotOR wypłynęła od Liama Robertsona, a patrząc na jego przeszłe doniesienia, nie musi wcale okazać się prawdziwa. Jednak gry uczą, że warto mieć nadzieję, prawda?

Informacje od Robertsona nie licząc kilku trafionych, nie raz okazywały się być totalną klapą. Miejmy nadzieję, że teraz nas nie zawiedzie. Na jednym ze swoich podcastów (dostępnych tylko dla osób wspierających go na Patreonie) zdradził, że podobno BioWare Austin rozpoczęło pracę nad remake’iem Knights of the Old Republic. Podobno także firma doszła do wniosku, że odświeżona edycja potrzebowałaby czegoś więcej i miałaby otrzymać także nową zawartość.

Robertson pisał tak:

Dowiedziałem się, że BioWare Austin jako jedyne pracuje nad kilkoma grami Star Wars i będzie to robić również i w bliżej nieokreślonej przyszłości. Obecnie na warsztacie mają – i wiem z dobrego źródła – coś na kształt remake’u/wskrzeszenia Knights of the Old Republic. Nie wiem kiedy miałaby być ewentualna premiera, ale mogę zdradzić, że produkcja trwa już od jakiegoś czasu. (…) Nie mam też pojęcia jaki kształt będzie miała ostatecznie gra. Słyszałem, że nie jest to już tylko zwykły remake, choć faktycznie początkowo było to tylko klasyczne odświeżenie. Aktualnie tytuł staje się powoli odrębną/inną produkcją. Co z tego wyjdzie – zobaczymy, ale obecnie BioWare tworzy prototyp.

To jak? Zaufać mu czy mu nie zaufać?