Life is Strange od dziś za darmo dla wszystkich! (wideo)

1 Reply

Gry Newsy

Gracze mają powód do zadowolenia. Od dzisiaj pierwszy epizod Life is Strange jest dostępny za darmo!

To doskonała okazja, by zacząć swoją przygodę z tą niezwykłą przygodówką o dwóch zbuntowanych licealistkach. Jedna z nich, będąca główną bohaterką, potrafi kontrolować czas. Gra przedstawia problemy z jakimi na co dzień zmagają się nastolatkowie na całym świecie. Ukazuje wydarzenia w nietuzinkowy sposób. Dzieło francuskiego studia DONTNOD jest fenomenem w swoim gatunku. LiS jest określana przez graczy najlepszą przygodówką wszech czasów. Nic więc dziwnego, że twórcy nie wykluczają stworzenia sequela, ale z innymi bohaterami i w odmiennej okolicy.

Być może intensywne prace nad drugą częścią są przyczyną udostępnienia pierwszego epizodu za darmo. Lepszej okazji na rozpoczęcie swojej przygody z tym tytułem już nie będzie. Wystarczy pobrać grę na wybraną platformę, korzystając z tego linku:

http://www.lifeisstrange.com/free

Nic nie tracisz, a jeśli Ci się spodoba – będziesz miał idealny powód do kupienia produkcji. Osobiście polecam, bo aktualnie ta gra jest moim numerem 1. na liście ulubionych gier. Pierwszy epizod będzie prawdopodobnie dostępny za darmo już na zawsze, ale nie jest to pewne. Takiej okazji nie można przegapić!