Middle-earth: Shadow of War – Target ujawnia niezapowiedzianą kontynuację Cienia Mordoru!

Komentarz

Gry Konsole Newsy Zapowiedź

Kto nie lubi przecieków? No od dzisiaj to zapewne ekipa zarządzająca siecią sklepów Target. Ujawnił on bowiem nową, niezapowiedzianą grę Middle-earth: Shadow of War od Warner Bros.

Ktoś z ekipy Target dostanie pewnie jutro w łeb. Sklep ujawnił okładkę i datę premiery nowej gry z uniwersum Śródziemia. Według sklepu dostaniemy ją na PS4 i XOne 22 sierpnia 2017 roku. Ponadto sklep ma ogólny opis gry w wersji podstawowej:

Udaj się za linie wroga, stwórz swoją armię oraz Podbijaj fortece próbując od środka przejąć kontrolę nad Mordorem. Sprawdź jak wielokrotnie nagradzany system Nemesis kreuje unikalne historie twoich wrogów i pomocników oraz zmierz się z pełną potęgą Saurona i jego Upiorów Pierścienia w tej nowej epickiej historii w uniwersum Śródziemia.

I w edycji Gold:

Wczuj się w epicki, otwarty świat gry żyjący dzięki nagradzanemu systemowi Nemesies. Wykuj nowy Pierścień Władzy, przejmuj Fortece biorąc udział w ogromnych bitwach i zdominuj Mordor z własną armią orków.

Po samej nazwie można spekulować, że będzie to po prostu sequel udanej gry.  Pewnie wielu z Was kojarzy ją z wyprzedaży w biedronce. Jeśli nowa produkcja będzie lepsza niż pierwsza odsłona (84/100 w rankingu metacritic) to możemy się spodziewać hitu.

Osobiście wspominam dobrze pierwszą część z czasów, gdy przyjeżdżał do mnie kuzyn i graliśmy całe popołudnie na PS3 w Cień Mordoru. Może ten sentyment zachęci mnie do zakupu sequela…