Fundroid » Gry » Konsole » Newsy » PC

No Man’s Sky może jeszcze wylecieć na prostą!

Komentarz

Gry Konsole Newsy PC

Hello Games jednak żyje! Odzywa się do graczy, a ich wiadomość zapowiada początek nowej, lepszej drogi.

Hello Games po fali hejtu i narzekań graczy wreszcie zabiera głos w sprawie No Man’s Sky. Jeżeli po przeczytaniu mieliście nadzieję, że przyznali się do winy to możecie się zawieść. Co jednak nie zmienia faktu, że firma postawiła krok we właściwym kierunku.

Firma przygotowuje aktualizację, która ma stanowić podstawę dla kolejnych poprawek. Została nawet nazwana wdzięcznym tytułem „Foundation Update”.

W tym tygodniu Hello Games wypuści aktualizację No Man’s Sky. Nazywamy ją „The Foundation Update”, bo dodaliśmy podstawy budowania bazy i wprowadzi ona fundamenty dla kolejnych nowości. Listę zmian opublikujemy wkrótce.

nms-update-1

24 września wypuszczono siódmą aktualizację do gry, o czym firma wspomina w swojej wypowiedzi. Od tamtego dnia firma pracuje nad nową łatką- może i nie największą, ale początkującą wiele zmian.

Natomiast do krytyki studio odwołało się w ten sposób:

Dyskusja wokół No Man’s Sky od premiery była intensywna i dramatyczna. Milczeliśmy, ale wciąż słuchamy i skupiamy się na poprawie gry, którą nasza ekipa kocha i darzy ogromną pasją.

Pozytywne czy negatywne opinie, zostaliście wysłuchani i to z pewnością pomoże nam sprawić, że gra będzie lepsza dla wszystkich.

Na zakończenie dodali, że to dla nich „pierwszy mały krok w dłuższej podróży”.

Chciałoby się mieć nadzieję, że coś z początkowych obietnic ujrzy światło dzienne, ale wszyscy pewnie dobrze wiecie, że pozostanie to w sferze marzeń.