Fundroid » Gry » Konsole » Newsy » PC

Sporo nowości w GTA Online!

Komentarz

Gry Konsole Newsy PC

GTA V wciąż sprzedaje się świetnie dzięki trybowi Online. Dlatego nikogo nie dziwi, że Rockstar skupia się na ulepszaniu tej opcji.

Skoro GTA Online tak się sprawdza i wciąż generuje zyski to możemy dużo oczekiwać od trybu online w Red Dead Redemption 2. I życzymy sobie podobnego wsparcia po premierze. Bo w GTA mimo, że minęły ponad 3 lata to Rockstar nadal informuje o nowościach.

Plany są takie: marzec – nowe rodzaje wyścigów kaskaderskich stworzone pod trzy auta: Rocket Voltic, Ruiner 2000 oraz Blazer Aqua. Kwiecień – kolejne tryby rozgrywki Adversary: Resurrection czyli gra w dwa ognie i Top Down  nawiązujący do czasów GTA w 2D.

Ponadto planowany jest nowe duże DLC, w którym będziemy walczyć o miejsce na rynku nielegalnego handlu bronią. Będziemy mogli przy tym korzystać z nowych pojazdów (wyposażonych w nowe uzbrojenie!) i używać nowego sprzętu wojskowego.

Ponadto jak donosi Rockstar, wciąż ulepszane są metody wykrywania oszustów:

 

Jeśli spróbujecie oszukiwać lub w jakikolwiek sposób modyfikować GTA Online zostaniecie wykryci, zawieszeni, a Wasza postać zostanie zresetowana.