Fundroid » Gry » Newsy » PC

Nowy update dla GTA IV – należy chwalić czy ganić Rockstara?

Komentarz

Gry Newsy PC

Aktualizacja do Grand Theft Auto po 8 latach od jej wydania – czy jest się czym cieszyć?

Nie lubię przesadnego hypowania na punkcie żadnej firmy. Oczywiście trzeba przyznać, że Rockstar jest studiem wyjątkowym. Ich gry zawsze są tworzone na najwyższym poziomie, dając masę frajdy graczom przez wiele lat. Nie oznacza to, że R* to studio idealne.

Wczoraj na oficjalnej stronie supportu gier tej firmy mogliśmy przeczytać informację o najnowszej aktualizacji do pecetowej wersji GTA IV. Wprowadzono kilka poprawek. Między innymi wsparcie dla systemów Windows 8, 8.1 oraz 10. Poprawiono błędy z połączeniem z serwerami oraz bug, który uniemożliwiał graczom ukończenie Out of Comission w niektórych przypadkach. Łatka naprawia problem z błędami w trakcie przewijania tekstu, a także wyświetlania mapy i działania wskaźnika w niektórych rozdzielczościach. Zapewniono, że poprawiono także optymalizację gry.

Bardzo dobra gra dostała aktualizację po 8 latach od wydania produkcji. Niektórzy chwalą firmę za wspieranie gry tak długo po jej wydaniu. Ale czy tak naprawdę jest za co? Gracze flagowej gry Rockstara musieli czekać 8 lat na ważną aktualizację. Z pewnością jest to dobra wiadomość dla graczy lubiących starsze produkcje, ale w tym przypadku przesadna radość i pochwały nie są wskazane. Taka aktualizacja powinna pojawić się dużo wcześniej.