O tym co teraz będzie…

1 Reply

Informacje Magazyn Wydarzenie

Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów.

Fundroid zaczynał jako małe pisemko internetowe o grach mobilnych. Składany w Wordzie, wyglądający tak koszmarnie jakby robiło to dziecko… Ale zaraz, przecież robiło to dziecko. Miałem kilkanaście lat, gdy zacząłem „robić” Fundroida. Była to po prostu dobra zabawa, która sprawiała mi radość.

Nie zwracałem uwagi na to, gdy inni mówili, że to jest „kijowe” i nie warto w to iść. Zastanawiałem się czy być może nie mają oni jednak racji. Robiąc pierwszy numer nie miałem motywacji płynącej od innych. Musiałem sam się zmotywować i być szczęśliwym za sprawą swoich wyborów.

W pewnym sensie inspiracją dla mnie był magazyn CD-Action, który był przeze mnie z zapałem czytany. To dzięki niemu „zaprzyjaźniłem się” z pisaniem. Wzorowałem się na nim, by dążyć do bycia coraz lepszym w tym co robię.

Z biegiem czasu Fundroid dojrzewał, stawał się coraz bardziej docenianym magazynem. Od zawsze założenie było takie, że ma to być bezpłatne czasopismo, wydawane przez Internet z możliwością czytania na każdym urządzeniu. To się sprawdziło. Z każdym numerem czytało nas coraz więcej czytelników. Ostatni numer przeczytało 13 000 osób.

cytat.eu_m141

Albert Einstein powiedział kiedyś, że szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów. My chcieliśmy czegoś więcej, dotrzeć do jeszcze większej liczby osób. Mówiąc „My” mam na myśli przyjaciół z redakcji, bez których nie zaszedłbym tak daleko. To dzięki nim jestem teraz w tym miejscu, w którym jestem i mogę pisać te słowa. Jest jedno pytanie w życiu, na które „TAK” to zawsze prawidłowa odpowiedź. Brzmi ono: „Czy mogę dać z siebie jeszcze więcej?”.

Wspólnie postanowiliśmy więc rozszerzyć target Fundroida. Wypłynąć na całkowicie nowe tereny. Od teraz Fundroid będzie serwisem traktującym o wszystkich grach, niezależnie od platformy – my kochamy przecież sztukę, jaką niewątpliwie są gry! Będziemy jednym z niewielu serwisów, który wszystkie gry traktuje na równi, bo tym odznacza się prawdziwe zamiłowanie grami.

W Fundroidzie nie zabraknie oczywiście recenzji gier mobilnych, ale oprócz tego będziemy pisać ciekawą publicystykę na temat technologii, wydarzeń growych i e-sportowych, różnego rodzaju poradniki, a to wszystko okraszone dawką humoru.

CHCEMY DZIELIĆ SIĘ NASZĄ PASJĄ!

Każdy człowiek powinien mieć pasję, bo dzięki temu staje się lepszym człowiekiem. Pasja sprawia życie o wiele ciekawszym doświadczeniem. My chcemy dzielić się naszą pasją jaką są gry z innymi! Mamy nadzieję, że zmiany przypadną Wam do gustu. Ruszamy!