Informujcie o wszystkich problemach! – Nintendo bierze się za problemy Switcha.

Komentarz

Konsole Newsy

Od premiery niektórzy użytkownicy Nintendo Switch mają problemy z odłączającymi się kontrolerami i rysowaniem się konsoli przy wyjmowaniu ze stacji dokującej. Amerykański oddział odnosi się do sytuacji.

Reginald Fils-Aime, prezes amerykańskiego oddziału Nintendo odniósł się do informacji o problemach ze Switchem. Premiera konsoli wywołała spory entuzjazm, jednak nie brakuje użytkowników skarżących się na porysowany ekran po wyjęciu konsoli ze stacji dokującej. Fils-Aime zaznacza, że ani on, ani jego ludzie podczas wielokrotnych imprez czy pokazów nie zauważyli tego problemu. Radzi jednak klientom kontakt z Nintendo.

Jeżeli faktycznie się tak dzieje, to chcemy się dowiedzieć, w jakich konkretnie sytuacjach. Dlatego chcemy, żeby klienci dali nam znać przez linię wsparcia technicznego.

Co do rozłączających się Joy-Conów firma początkowa radziła korzystanie z nich w miejscach z mniejszą liczbą dostępnych sieci Wi-Fi. Jednak nie jest to proste wyjście i chyba Nintendo to zauważyło, postanowiło bowiem postarać się nieco bardziej.

Jeżeli chodzi o synchronizowanie się Joy-Conów, to mogę powiedzieć tyle, że jesteśmy tego świadomi i widzieliśmy część raportów. Zadajemy klientom mnóstwo pytań. Dlatego chcemy, by kontaktowali się oni z naszym wsparciem technicznym, chcemy zebrać jak najwięcej informacji by jak najlepiej zrozumieć sytuację.

Jeśli więc kupiliście Nintendo Switch i macie jakieś problemy to natychmiast piszcie do Nintendo!