Fundroid » Gry » Konsole » Newsy » PC

Producent GTA stworzy grę, gdzie wejdziemy wszędzie!

Komentarz

Gry Konsole Newsy PC

Każdy z graczy GTA chciałby wejść dosłownie wszędzie. Zwykle zadawaliśmy sobie pytanie co może się kryć za danymi drzwiami, czy to easter egg albo jakaś mini gra. Niestety, nie dało się tam wejść. Z pomocą przychodzi Leslie Benzies, który pozwoli nam dostać się dosłownie wszędzie!

Były pracownik Rockstar, Leslie powiadomił w wywiadzie dla serwisu VentureBeat ostatnio o swoim wielkim projekcie.” Everywhere”, bo tak się będzie nazywała gra. Będzie to całkowicie, otwarty świat  tzn., że nie będą nam straszne żadne drzwi. Będziemy mogli wejść tam, gdzie zechcemy, w dowolnym momencie i w dowolnym czasie. Oto cytat wypowiedzi Benziego:

Everywhere ma w sobie wiele z tradycyjnej mechaniki gier wideo, ale chcemy również czegoś więcej, czegoś, co czerpie inspirację, cóż, ze wszystkiego. Gracze stają się coraz bystrzejsi i żądają od gier coraz więcej, a my chcemy dać im prawdziwą wolność, by w naszych światach mogli żyć tak, jak tylko zechcą. Pragniemy dać im szeroką gamę trybów gry, nie tylko takich, które opowiadają stworzone przez nas historie, ale także takich, które pozwalają im przeżywać przygody, jakich sami zechcą doświadczyć.

Gra ma zaoferować graczom niesamowitą wolność przy odpowiedniej liczbie możliwości i ograniczeń, by ich bawić, ale także pozwolić im odczuć, że wpływają na świat, który ich otacza, dać wrażenie, że żyją w prawdziwej alternatywnej rzeczywistości.

Każdego dnia słyszę o czymś ciekawym i myślę sobie „musimy dodać to do naszej gry!” W ostatnim czasie grałem w masę różnych tytułów. Moją szczególną uwagę przyciągnęło Metal Gear Solid. Kojima ma oko do szczegółów.

Everywhere będzie zupełnie inne niż GTA. W naszej grze będą elementy satyry, ale ogólny wydźwięk będzie inny, a czasem gracze będą mogli na ów wydźwięk wpływać.

Znajomy oraz współpracownik Lesliego dopowiedział:

Będziemy mieli masę własnych postaci i opowieści, ale chcemy, by gracze mogli tworzyć swoje. Trochę jak w mediach społecznościowych: nic nie będzie napisane na trzy lata do przodu, ale będzie się zmieniać z godziny na godzinę. Jeśli prezydent zdecyduje się ogłaszać ważne decyzje poprzez Everywhere, będzie to coś, co uznam za bardzo obiecujące!

Gra ma za zadanie bawić użytkownika jak najdłużej, ma być skonstruowana tak, aby funnu z gry było jak najwięcej. Mamy nadzieję, że na projekt nie przyjdzie nam długo czekać, a końcowe rezultaty będą godne wielu nagród jak i wielkiej społeczności.