RECENZJA FF

2 komentarze

Gry Mobilka Recenzje gier Zręcznościowa

ff to kolejna gra z serii „dwuliterówek”. Grając w prawie wszystkie tytuły od General Adaptive Apps, tylko jeden mi się spodobał. Miał w sobie to coś…

Gra polega na wbijaniu kulek na patyki. Niezwykle ważny jest tutaj refleks, który można skutecznie trenować grając w tę grę. Szczególnie jeżeli ktoś spędza godziny z nosem przed monitorze, strzelając bez przerwy.

Po poprzednich gierkach tego typu, nie spodziewałem się sukcesu tym razem. Jednak się myliłem. Produkcja ta strasznie mnie wciągnęła, a moja ambicja nie pozwoliła mi odpuścić, dopóki nie przejdę któregoś poziomu. Jako jedyna z tej serii, nie została usunięta z mojego smartfona.

ff nie wymaga połączenia z Internetem, co pozwala na granie w nią wszędzie. Gra umila czas w podróży, na przerwach w szkole, pracy lub po prostu zimowe wieczory.

Osobiście polecam tę grę, gdyż naprawdę można się świetnie bawić, zdobywając kolejne poziomy. Gra się nie nudzi, a rozmaitość poziomów oraz zmiany kierunku ruchu i prędkości zapewniają bardzo miłe wrażenia z rozgrywki. Jedyne trzy mankamenty tego dzieła, to to, że nie ma w niej dźwięku, nieraz się tnie, a także poziomy się powtarzają. Mimo niewielkich wad, jest to najlepsza gra od tego producenta.

11880800_1622464024688687_1302584940_n 11911428_1622464014688688_175951693_n
[wp-review]

ZALETY:
– wciąga
– trenuje refleks
– nie za łatwa, nie za trudna

WADY:
– brak dźwięku
– nieraz się tnie
– levele się powtarzają

POBIERZ: http://magazynfundroid.pl/d/ff

  • Toud

    Zbyt prosta jak dla mnie :/

  • FL4NK3R

    Każdy lubi inny typ gier. Jednemu do gustu przypada jakaś gra zręcznościowa, innemu gra logiczna, np. Pasjans. Być może należysz do ludzi preferujących Pasjansa 😉