Battlefield doczekał się ekranizacji… w postaci serialu!

Komentarz

Gry Newsy

Jak na razie wiemy niewiele i tyle samo możemy się domyślić idąc schematami filmów na podstawie innych słynnych gier.

Nie dość, że nie będzie to zwykły pełnometrażowy film o długości dwóch czy trzech godzin, ale cały serial poświęcony temu tytułowi to w dodatku historia Battlefielda rozgrywa się w czasach II Wojny Światowej, w trakcie konfliktu w Wietnamie oraz w przyszłości w roku 2142. Chyba nikt nie jest w stanie przewidzieć jak tak naprawdę będzie to wyglądało.

Jak wiemy to czy serial będzie dobry zależy jedynie od jego twórcy bo nie raz w historii kina bywało tak, że twórcy zabijali naprawdę dobre pomysły czy sequele świetnych produkcji. Prawa do tytułu od Electronic Arts wykupiło Paramount Television, a producentami będą Ashley Zalta i Michael Sugar, który jest m.in. producentem „Spotlight”. Twórcy bardzo stawiają na to, że sukces przyniosą im fani gry.rozcho4-2-730x411

Coś o serialu?

-To wielka niewiadoma. Nie wiadomo jeszcze ile odcinków będzie liczył serial ale wiadomo, że produkcja ma być wysokobudżetowa więc efekty specjalne których w takiej produkcji na bank nie zabraknie nie będą wyglądały niczym z nowej odsłony „Anakondy”. Pytanie tylko czy nie będą one dla twórców tak ważne, że przyćmią fabułę?
Gdzie będzie można obejrzeć serial?

– Na pewno w telewizji kablowej zarówno premium jak i standardowej. Poza tym w tej kwestii jeszcze cisza.