The Last of Us 2 już wkrótce?

Komentarz

Gry Konsole Newsy Zapowiedź

The Last of Us jest grą szczerze mówiąc wspaniałą i wielu graczy niezmiernie ucieszyłaby wiadomość o sequelu. Tymczasem sprawdzone źródło informuje, że może on zostać zapowiedziany już wkrótce.

W zeszłym roku Nolan North przypadkiem zasugerował podczas wywiadu, że powstanie druga część The Last of Us. Po chwili jakby uświadomił sobie co zrobił, a kamienne miny innych członków Naughty Dog potwierdzają przypuszczenie, że Nolan powiedział za dużo. Jednak to wydarzenia sprzed roku.

Trzy dni temu w poście dotyczącym E3 2017 na Neogafie jeden z użytkowników zastanawiał się czy zostanie ogłoszona druga część kultowej gry.  W odpowiedzi shinobi602 – źródło wielu sprawdzonych przecieków – odpisał: „Może nie musisz czekać tak długo”. 

thelastofus2-1

Niedługo… Czyli kiedy? Może zobaczymy zapowiedź na The Game Awards 2016? Jeśli tak to rzeczywiście niedługo, ponieważ impreza odbywa się już w nocy z 1 na 2 grudnia. W jej trakcie będziemy mogli oglądać między innymi PlayStation Experience, więc nawet jeśli nie The Last of Us 2, to i tak znajdzie się coś ciekawego!

thelastofus2-2

Tak więc cały swój komentarz zamieszczamy w formie obrazka i czekamy na Wasze!

thelastofus2-3