WAKACYJNE SOBOTY Z APPKAMI

Komentarz

Po godzinach

Jesteście już na wakacjach? Większość z Was pewnie tak! Zapewne korzystacie ze swoich smartfonów i różnych aplikacji, czy to sprawdzić pogodę, czy wstawić fotkę na serwis społecznościowy. Apki towarzyszą nam wszędzie – na plaży, w samochodzie czy nawet podczas wędrówek leśnych.

Jednak czy te wszystkie aplikacje się przydają? A może istnieją lepsze odpowiedniki? Na te pytania chciałbym odpowiedzieć poprzez nowy cykl wpisów na naszej stronie pt. “Wakacyjne soboty z Apkami” w którym znajdziecie listę najlepszych programów w danej kategorii. Pierwszy wpis będziecie mogli zobaczyć już w ten weekend a znajdą się tam najatrakcyjniejsze pogodynki!

Wpisy z serii będą pojawiać się co dwa tygodnie w soboty. Swoje uwagi i propozycje zawsze będzie można kierować w komentarzach na stronie. Ja postaram się na nie jak najszybciej odpowiedzieć!

Na koniec chciałbym jeszcze przypomnieć o trwającym konkursie Fundroida, w którym można wygrać kubek i podkładkę pod mysz z logiem naszego magazynu Więcej informacji znajdziecie tutaj. PS Widzieliście już nasze forum? Jeżeli nie to musicie koniecznie je odwiedzić! Wystarczy kliknąć odnośnik w menu, w górnej części strony.