Fundroid » Gry » Mobilka » Newsy » PC

Wargaming robi kolejny krok, aby zjednoczyć graczy wiodących platform sprzętowych

Komentarz

Gry Mobilka Newsy PC

Temat Blitza przewijał się u nas wielokrotnie. Pisaliśmyo tej wieloplatformowej produkcji, gdy tylko pojawiała się wersja na kolejny system. World of Tanks Blitz na OS X-a dziś już dostępny!

WoTB_KeyArtWorld of Tanks Blitz zadebiutowało dziś na Mac OS X czyniąc z gry tytuł prawdziwie multiplatformowy. Dotychczasowe 40 milionów graczy tej wersji World of Tanks (dynamiczne walki 7 na 7) będzie mogło znaleźć nowych przyjaciół i przeciwników w bitwach pomiędzy użytkownikami iOS, Android i Windows 10.

Aby zapewnić największą przyjemność z gry i równe szanse bez względu na preferowane urządzenie (smartfon, tablet czy komputer stacjonarny), gracze mobilni są łączeni w ramach systemów operacyjnych iOS, Android i Windows 10, natomiast zwolennicy klawiatur i myszek powalczą na Mac OS X wraz z czołgistami skupionymi w Win10 PC. Minimalne wymagania sprzętowe to system operacyjny Mac OS X 10.9 Mavericks lup późniejszy i 2 GB RAM w urządzeniu (lista obsługiwanych komputerów Mac dostępna tutaj).

„Cieszymy się, że wyjątkowa rozgrywka, jaką oferuje World of Tanks Blitz, jest wreszcie dostępna dla społeczności skupionej wokół komputerów Apple,” mówi Andrey Ryabovol, dyrektor wydawniczy. „Jest to pierwsza gra w historii formy Wargaming na tą platformę sprzętową, także duże gratulacje dla całego zespołu.”

ZWIASTUN:

Linki do wszystkich wersji:

MAC App Store: https://itunes.apple.com/app/world-of-tanks-blitz/id1068932208

AppStore: https://itunes.apple.com/app/world-of-tanks-blitz/id859204347

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=net.wargaming.wot.blitz

Windows Store: https://www.microsoft.com/en-us/store/games/world-of-tanks-blitz/9nblggh202h8

Strona Blitza: http://wotblitz.eu/