Wargaming pomaga dzieciom nękanym okrucieństwami wojny!

Komentarz

Gry Konsole Newsy

Wargaming, jak każdą inną firmę można lubić, uwielbiać, nie znosić i wiele innych. Ale ten gest zasługuje na szacunek.

12.12.2016r na pewno zostanie dla Wargaming ważną datą. To właśnie dziś w Warszawie, firma ogłosiła partnerstwo z organizacją charytatywną War Child. Organizacja pomaga dzieciom cierpiącym z powodu konfliktów zbrojnych na całym świecie, zapewnia im bezpieczeństwo, edukację i dba, aby ich prawa były respektowane.

Od dzisiaj również my – prości gracze możemy wspierać działania War Child. Aby pomóc wystarczy kupić pakiet „For the Children” w World of Tanks na konsoli Xbox One, Xbox 360 lub Playstation 4. Możemy go nabyć do 1 stycznia 2017 roku. Ponadto nie ma ograniczonej liczby pakietów na konto, a każdy z nich wyposaży gracza w porządnego kopa punktów doświadczenia (zarówno dla gracza jak i załogi) oraz duże i małe apteczki. Rzecz jasna cały dochód ze sprzedaży powędruje w ręce War Child.

Rob Williams, prezes organizacji mówi:

War Child walczy o świat, gdzie życie dzieci nie będzie rozrywane wojnami. Wsparcie Wargamingu pakietem For The Children w konsolowych wersjach World of Tanks pozwoli nam dotrzeć do większej ilości dzieci i kontynuować wsparcie dając im nadzieję na przyszłość.

TJ Wagner, producent wykonawczy wersji konsolowej World of Tanks komentuje sytuację w ten oto sposób:

To dla nas zaszczyt współpracować z organizacją dającą tak wymierny poziom wsparcia dla dzieci i ich rodzin. Mamy nadzieję, że pomożemy War Child w niesieniu informacji o tym jaką niesamowitą pracę wykonują przy tak trudnym obszarze, jakim jest niesienie pomocy dla dzieci i rodzin dotkniętych konfliktami zbrojnymi.

To naprawdę wielki gest i życzę, aby w tym krótkim okresie zostało sprzedanych jak najwięcej pakietów! Tradycyjnie na Wasze opinie czekamy w komentarzach.