Świat Wiedźmina jego oczami! (Wideo)

Komentarz

Gry Newsy

Wszyscy fani Skyrim wiedzą jak to jest móc grać w widoku FPP i TPP. Ludzie z CDPRed nie dali nam takiej możliwości w Wiedźminie 3. Ale hej! Od czego jest scena moderska?

Dla wszystkich, którzy pragną ujrzeć bagna Velen oczami Geralta nadeszła dobra nowina: oficjalnie wyszła modyfikacja do Wiedźmina 3, która nam pozwala na zmianę widoku z TPP na FPP. Nazywa się ona -uwaga- First person mode, a twórcą jest SkacikPL. Dla niektórych dobrą, a dla niektórych złą wieścią będzie fakt, że pierwsza osoba nie działa w walce, dialogach oraz jeździe konnej. Z jednej strony to chyba całkiem dobrze, ponieważ piruety, obroty, uniki i wszystkie pozostałe aspekty systemu walki mogłyby być bardzo dezorientujące w widoku z poziomu oczu Geralta.

Złą wiadomością są także pewne błędy- jeśli podejdziemy za blisko postaci to w większości wypadków będzie ona dla nas niewidoczna, jednak możemy liczyć na naprawienie w przyszłych wersjach moda.

Jesteśmy szczerze ciekawi co by wynikło z połączenia tego moda z oculusem :D!

Dla chętnych tutaj podajemy link do modyfikacji. Jeśli jednak jeszcze was nie przekonaliśmy to poniżej zamieszczamy kilka screenów i wideo prezentujące możliwości dzieła polskiego moddera.

Wiedzmin-3-FPP-a-1024x576 Wiedzmin-3-FPP-b-1024x576 Wiedzmin-3-FPP-c-1024x576 Wiedzmin-3-FPP-d-1024x576