Sprawdzamy popularność Wiedźmina!

Komentarz

Gry Newsy

Wiedźmin 3 ukazał się ponad rok temu. Niecałe dwa miesiące temu ukazał się drugi dodatek, a w sierpniu możemy się spodziewać wersji Game Of The Year. Jak jednak gra jest oceniana?

Premiera ostatniego dodatku zachęca do kupowania gry. A tym samym do oceniania jej. Jesteście ciekawi jak gracze oceniają przygody poczciwego Geralta z Rivii?

Oto ranking ocen graczy wszystkich gier na PC. Ocena taka sama jak w przypadku HoMM III może naprawdę satysfakcjonować CDPRed.

441

Znacznie lepiej sytuacja prezentuje się na konsoli Xbox One gdzie Biały Wilk zajął pierwsze miejsce i zdobył 0.1 punktu mniej niż na PC, a tyle samo ile TESO : Tamriel Unlimited – The Imperial City.

41

Na Playstation 4 gra została postawiona przez graczy na 3 miejscu, zdobywając 0,1 punktu mniej niż Curses ‚N Chaos oraz Bloodborne: Complete Edition.

31

Biorąc pod uwagę fakt, że rankingi uwzględniają wszystkie kiedykolwiek wydane gry możemy jedynie chylić czoła przed CD Projekt. Ich gra sprzedana w nakładzie blisko 10 milionów bije rekordy popularności wśród graczy, a także krytyków. Należy także wziąć pod uwagę, że CDP nie bawi się w łapanie piratów i udostępnia Wiedźmina graczom na platformie GOG, dzięki czemu mogą się nią podzielić z bratem, kuzynem, kolegą, a jeśli zechcą nawet chomikiem. Jeśli spojrzymy na sprzedaż uwzględniając tę informację można śmiało stwierdzić, że 10 milionów to jest naprawdę wiele.

A wy? Gracie w Wiedźmina 3 na swoim PC/Konsoli? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach.

Rankingi pochodzą z serwisu Metacritic