Już w najbliższą niedzielę, w Katowickiej ESL Arenie… (wideo)

Komentarz

Newsy

Katowice w niedziele zamienią się w jedno wielkie pole bitwy…

23.10.2016 odbędą się finały europejskiej ligi Wargaming.net w Katowicach, podczas których poznamy najlepszą drużynę europejską w grze World of Tanks. Rozgrywki będzie można oglądać na żywo – TUTAJ. Pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 16:00. Na widzów czekają liczne konkursy, gdzie wygrać będzie można między innymi czołgi do gry i konta premium.

Na finałach wystąpią 4 profesjonalne drużyny eSportowe: Kazna.Kru z Piotrem „EalienemPeschke w składzie, oraz europejskie drużyny DiNG i Oops. Warto podkreślić, że czwartym uczestnikiem będzie polska drużyna Utopia. „To nasza pierwsza impreza tego typu. Przygotowujemy się najlepiej jak możemy by pokazać, że nawet jako debiutanci możemy sprawić niespodziankę.” – mówi Miłosz „M1losz” Dyka, 18 letni gracz Utopii, mieszkaniec Ustronia. Zwycięzcy finału zdobędą aż 50 000 USD (ok. 200 000 PLN), drugie miejsce – 25 000 (ok. 100 000 PLN), pozostała część puli zostanie podzielona na zespoły biorące udział w lidze. Finalista z Katowic, będzie miał szansę zagrać w globalnym finale tej ligi, gdzie zostanie wyłoniona najlepsza drużyna na świecie.

Strona oficjalna rozgrywek -> http://en.wgleague.net/finals/eu/


Trochę o samej lidze…

Założona w 2013 roku liga, zrzesza graczy World of Tanks z całego świata. Liga stale zyskuje na popularności z dnia na dzień, a gracze coraz chętnie do niej dołączają. Zawsze na pierwszym miejscu stawiana jest opinia graczy i ich głos. Podzielona na trzy dywizje złotą, srebrną i brązową, co pozwala każdemu odnaleźć się w świecie Wargamingu.


O samej grze…

World of Tanks jest to pierwsza gra drużynowa w całości poświęcona bitwom czołgów. Gracze mogą poczuć się jakby brali udział w II Wojnie Światowej.
Strona gry – World of Tanks


Wideo