Zawartość numeru Fundroid 6/09/2015

Komentarz

Magazyn

Nadszedł rok szkolny, a wraz z nim nowy numer Fundroida. Chyba każdy, kto wybiera się do szkoły zabiera ze sobą urządzenie mobilne. Mamy nadzieję, że Fundroid 6/09/2015 pomoże Wam dobrać repertuar na Wasz sprzęt, abyście nie musieli ani razu wypowiedzieć słów „nudzę się!”. Od tego wydania oferujemy Wam nawet wirtualną płytę – wszystkie niezmiennie za darmo! Więcej w rozwinięciu.

okladkaRecenzji wewnątrz numeru jest cała masa, a spora część z nich to Duże, Znane Tytuły. Naparzaliśmy się w Mortal Kombat X, Real Boxing i EA Sports UFC, dosięgnęła nas wojna w This War of Mine, budowaliśmy kryptę w Fallout Shelter, dwukrotnie penetrowaliśmy ptaszki w Angry Birds 2 i Angry Birds Fight! i wiedliśmy gangsterskie życie w Gangstar Vegas. Poczytacie też o Terrarii i Five Nights At Freddy’s 4 oraz o paru innych tytułach, których nazw możecie nei znać, ale na pewno po lekturze FD je zapamiętacie. Przygotowaliśmy też teksty o 12 ciekawych programach.

Dział publicystyki otwierają moje rozważania na temat tego, „Czy gry nie są za łatwe?”. Przedstawię Wam również własną „Receptę na sukces„, a Patuś opowie Wam „Bajkę, o królu, któremu kamień wybił zęby” oraz przekona, że „Internet hashtagiem stoi„.

DajVubu niezmiennie zaskoczy Was w swoim autorskim dziale „Pomysł na…” i tym razem dzięki niemu będziecie mogli sami stworzyć własne kino domowe!

Chociaż przy tak obszernym materiale byłoby to zbyt dużym uogólnieniem można by rzec, że szósty numer działem sprzętowym stoi. Recenzujemy tym razem bowiem rekordową liczbę urządzeń, w tym smartfon dla prawdziwych twardzieli.

Droid Redaction” to nowy dział, w którym wraz z Shado będę odpowiadał na najciekawsze maile od Was. Możecie je wysyłać na adres: redakcja@magazynfundroid.pl.

A na deser banana na twarzy zafunduje Wam dział „Wrzuć na luz!”

Zdecydowanym hitem tego numeru i myślę, że całkiem miłym prezentem dla Was jest Wirtualna Płyta, którą od tego wydania zdecydowaliśmy się dodawać. Znajdziecie na niej dodatkowe materiały (gry, programy, muzyka, obrazki) do pobrania z naszego serwera. Szczegóły wewnątrz pisma.

Całość jest okraszona zupełnie nową, własną szatą graficzną. To wszystko zostało sprytnie ukryte pod poniższym linkiem. Miłej lektury i przedniej zabawy!

www.magazynfundroid.pl/numer6

Marcin Dziubak,
redaktor naczelny