ZAWARTOŚĆ NUMERU FUNDROID 7 (01/2016)

1 Reply

Magazyn

Przywitajcie nowy numer Fundroida z otwartymi rękoma. Jest bowiem co witać, bo to grubo ponad 100 stron z ekskluzywnymi materiałami na temat gier mobilnych, sprzętu i nowości ze świata technologii. Jest już dostępny do pobrania – jak zwykle za darmo! A co dla Was przygotowaliśmy?

Na początek spora dawka newsów o najnowszych technologiach i sprzęcie – być może nie wiecie, że widzenie przez ściany jest już możliwe!

Cover pagePrzeglądając dział recenzji, nie można nie zauważyć, że po raz kolejny główne tytuły na mobilne urządzenia to duże marki, znane z produkcji na PC. Urządzenia mobilne mają bowiem coraz większe możliwości. Dużym zaskoczeniem może być recenzja The Room Three napisana przez Baronową – naszą nową Panią Redaktor. 😉 Jeszcze żadna gra w historii Fundroida nie dostała takiej konfiguracji ocen w werdykcie. Baronowa przygląda się również grze Star Wars: Uprising, a w dziale “Na szybko” znajdziecie jeszcze jedną część tej serii – Star Wars: Galaxy of Heroes. ekri, który w ostatnim czasie upodobał sobie bijatyki zagląda w każdą dziurę między zębami produkcji Real Boxing 2 CREED. Zephis sprawdza czy EA tym razem popisało się i stworzyło naprawdę dobrych następców swoich tytułów – Need for Speed No Limits oraz FIFA 16. Wyżej wspomniany redaktor ma też coś dla fanów FPS’ów – Dead Effect 2. Nastąpił mały wysyp erpegów. To m.in.: Seven Knights, Guardian Hunter: SuperBrawlRPG, Warhammer 40,000: Freeblade. Nie zapowiada się, aby kiedykolwiek w Fundroidzie miało zabraknąć gier zręcznościowych – te pojawiają się jak grzyby po deszczu, prześcigając się nowymi pomysłami na rozgrywkę lub dobrze wykorzystując już te nam znane – np. Die in 100 Ways. Nie braknie też gier wyścigowych, różnego rodzaju shooterów i gier strategicznych. Jestem przekonany, że w tym wydaniu każdy gracz znajdzie kilka produkcji odpowiednich dla siebie. To ponad 80 gier do wyboru!

Publicystykę rozpoczynają rozważania ekri’ego na temat testów wytrzymałościowych – czy mają one sens? Dwie strony poświęciliśmy też na porównanie pakietów biurowych – to starcie gigantów, Microsoft VS Google. Toud rozważa czy pozycja YouTube’a na rynku wideo może być zachwiana przez Facebooka?

W tym numerze powstał nowy dział, gdzie będziemy sporadycznie (bo w końcu to magazyn o grach, nie?) zamieszczać recenzje filmów, książek czy utworów muzycznych.

W dziale z poradnikami m.in. pomożemy Wam w robieniu zakupów w Sklepie Play oraz doradzimy jak posprzątać własnego Facebooka. DajVubu kolejny raz daje czadu, a w tym numerze pokazuje jak w prosty sposób wykonać hologram – naprawdę możecie zrobić go w domu!

Nie zabraknie oczywiście recenzji sprzętu, odpowiedzi na listy czytelników oraz porcji żartów w dziale “Wrzuć na luz!”.

Na Wirtualnej Płycie udostępniamy Wam do pobrania dodatkowe materiały – to między innymi kolejny album Uszatego!
Zainteresowanym przypominamy, numer możecie pobrać za pomocą tego linka:

www.magazynfundroid.pl/numer7

Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć miłej lektury i masy (na ponad 100 stronach!) zabawy!

redakcja

  • Bebe

    nowy fundroid ( ͡O ͜ʖ ͡O)